top of page

Ofİs Temİzlİk Kuralları Nelerdİr?

Ofis temizliği, ev temizliği ile kıyaslandığında daha fazla dikkat edilmesi gereken bir ortamdır.
Ofis temizlik kuralları bulunmaktadır ve bu temizlik kurallarına uyularak temizliğin yapılması gerekmektedir


Ofis temizliğine gitmeden önce iş yeri yetkilisi ile tüm detaylarını görüşmeniz ve temizlik hakkında almanız gereken önemli bilgiler var ise almanız gerekmektedir.


Ofis yetkilisi temizlik yaptıracağı firma ile öncesinde iletişime geçerek ofis içerisinde ne gibi kurallara dikkat edilmesi gerektiği, dikkat edilmesi ya da dokunulmaması gereken eşyalar hakkında bilgi vermesi gerektiği son olarak da ofis içerisinde yapılacak işlerin neler olduğu konusunda bilgi verir.


Bu bilgiler, toz alma, yer silme, cam silme ve bunun gibi iş listesi ile firmaya gereken tüm bilgiler verilir. Aynı şekilde Temizlik Yolda firması olarak bizler de ofis yetkilisine karşı ofis temizlik kuralları hakkında işleyişimizi anlatarak ofis içerisinde ya da iş yerleri için temizlik işleri aldığımız zaman ofis yetkilisinden gelen talep doğrultusunda işlerimizi tamamlayacağımızı, bunların dışında yine ofis yetkilisinin yönlendirmeleri ile işlemlerimize devam edeceğimizi belirtiriz.


Bunların dışında ofis yetkilisine ya da iş yeri yetkilisine temizlik esnasında zarar görebileceğini düşündükleri eşya veya önemli evrakları ortadan kaldırmaları gerektiklerini, dikkat etsek de bu tür eşyaların kaybolma ya da zarar görmesi gibi durumları karşılığında firma olarak mesuliyet kabul etmediğimizi belirtiriz.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page